Transformers film serisinin sekizinci filmi olan bu animasyon filmini listenize ekleyebilirsiniz. Seslendirmesini Chris Hemsworth’un yaptığı bu animasyon filmi 10 Ekim’de gösterime giriyor olacak. Oyuncak serisini temel alan Transformers One filmi!

Read more

İzlendiği ilk günden beri her karesi komik olan bu karakter insanları eğlendirmeye devam ediyor. Farklı karakterleri ile birlikte her bir karedeki anları eğlenceli anlara dönüşüyor. Animasyon karakteri olan Minionların en komik anları, iyi seyirler!

Read more

Dünyaca ünlü ve sevilen animasyon karakterinin birçok kısa filmleri bulunmaktadır. Eğlenceli hareketleri ile bu ilginç karakterin tüm filmleri insanlar tarafından çok sevilmektedir. Sevilen animasyon karakteri Minionsların kısa filmi!

Read more

Kısa filmleri ile ünlenen ve sonrasında birçok başarıya imza atan bu filmler oldukça seviliyordu. Her filmi farklı bir konuyu ele alarak çekilen bu kısa filmleri izlerken oldukça eğlenebiliyorduk. Ünlü animasyon şirketinin sevilen kısa filmi Lifted!

Read more

Animasyon tarzı filmleri seviyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Ryan Reynolds’ın oynadığı bu komedi filmi çok yakında seyircileri ile buluşuyor olacak. Ryan Reynolds’tan yeni film If Super Bowl fragmanı!

Read more

Farklı konulu animasyon filmlerini seviyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Karanlığı ve ışığı anlatan film yakın zamanda Netflix platformu üzerinden seyircileri ile buluşacak. Animasyon filmlerini sevenlere Orion And Dark filmi!

Read more

Dizisi ile ünlenen bu yaramaz kedinin hikayeleri bu sefer filmi ile karşımıza çıkıyor. Chris Pratt’in seslendireceği bu komik animasyon filmi 24 Mayıs 2024’te seyircileri ile buluşuyor. Ünlü çizgi filminin yeni serisi The Garfıeld fragmanı!

Read more

Amerikan yapımı bu müzikal tarzında animasyon filmini mutlaka izlemelisiniz. Russell Brand ve Michael Cera’nın seslendirdiği eğlenceli film 27 Ekim’de sinemalarda. Yeni animasyon filmi Under the Boardwalk’s fragmanı, iyi seyirler!

Read more

Benjamin Renner’ın yönettiği yakında çıkacak bir Amerikan bilgisayar animasyonlu macera komedi filmidir. Ördeklerin göçünü komik bir şekilde anlatan film 21 Aralıkta seyircileri ile sinemalarda buluşuyor. Amerikan anismasyon filmi Mıgratıon fragmanı sizlerle!

Read more

Filmlerin başrollerinde başarılı işler çıkaran oyuncular aynı zamanda sadece ses kullanarak da proje üretebiliyor. Bakalım bu yapımları tanıyabilecek misiniz? Çizgi film seslendirmeleri sizlerle, keyifli seyirler.

Read more