Dünya genelinde ülkeler bazı spor dallarına daha fazla önem vermektedirler. Önem verdikleri bu spor dallarında daha başarılı olarak kendini dünya ya tanıtmak istemektedirler. Ülkelerdeki popüler spor dalları sizlerle buluşuyor!

Read more

Basketboldan boksa, tüm spor dallarında tarihe geçen harika olaylar yaşanıyor. Bu olayların kameralara yansımasıyla ölümsüz anlar ortaya çıkarken, sporun eğlenceli yönü de görünüyor. Spor sahnelerinde yaşanan en efsanevi anlar karşınızda.

Read more

Tenis, futbol ve basketbol sahalarında yaşanan önemli vuruşlar, sanki daha önce buna benzer hareketler görmüştüm tadında diyorsanız işte tam bu video o anları size yaşatmak için karşınızda. Birbirine fazla benzer pozisyonlar sizleri şaşkına çevirecek. Bu videoyu izlerken, yaşanan deja vu pozisyonlar sizi çok şaşırtacak. Keyifli seyirler.

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=ypZVHEj_6ck

Amerikan futbolundan beyzbola, futboldan basketbola, tenisten voleybola…spor tarihinde öyle kurtarışlar var ki izleyeni şoka sokuyor. İşte bu kadar ki olmaz dedirten spordaki en kahramanca kurtarışlar

Read more

Karşıyaka Spor Kulübü, yaratıcı ve yeni bir fikirle 2019/2020 sezonuna özel tasarladığı ‘Susmayan Forma’yı tanıttı. Forma kimilerinden beğeni toplarken, kimi taraftar da tasarımını eleştirdi. Karşıyaka forma için de etkileyici bir tanıtım videosu hazırladı. İşte Karşıyaka susmayan forma

Read more

NBA 2019-20 sezonunun başlaması için geri sayım sürerken şimdi sizi alıp 1984 yılındaki finallere yani 35 yıl öncesine götürelim. Magic Johnson’lı Los Angeles Lakers ile Larry Bird’lü Boston Celtics’in final serisinde kazanan 4-3 ile Boston Celtics olmuştu. NBA 1984 Finalleri Belgeseli: Boston Celtics – Los Angeles Lakers sizlerle.

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=MDf9xYVZCW4

Ağzınız açık izleyeceğiniz birbirinden sert NBA kavgaları, bu videoda toplandı. Milyon dolarlık yıldızların parkede birbirlerine nasıl girdiğini izleyin.

Read more

Lebron James, Neymar, Federer, James Harden, Tyler Ennis, Fernanda Colombo, Ibrahımovıc, Jack Sock vb.yıldızlar karşılaşma esnasında kimi hayranları kimi hakemle kimi de basınla gözlerden kalpler çıkaracak anlar yaratıyorlar. işte spordaki en yaratıcı ve komik anlar

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=hHw04GMLQ9A

Yeni Zelanda’lı Maori yerlilerinin dansı olan ve sert, hırçın hareketlerle bilinen Haka dansını maç öncesindeki kısa sürede rakip takım karşısında yapmayı alışkanlık haline getiren Yeni Zelanda Basketbol Takımı, FIBA 2019 Basketbol Dünya Kupası maçında da Türkiye A Milli Takımı 12 Dev Adam karşısında da yaptı. Cedi Osman’ın cool bakışlarla izlediği Yeni Zelanda Haka Dansı Türkiye […]

Read more

Yeni Zelanda Basketbol takımı, ısınma öncesinde Yunanistan milli takımına karşı meydan okuma dansı olan Haka dansını yaptı. Maç öncesi rakip takıma karşı meydan okumayı alışkanlık haline getiren Yeni Zelanda takımı ve Haka dansı sizlerle.

Read more