Yetenekli tamirci bulduğu 100 yıllık oyuncağı tamirhanesinde tamir ediyor. Dikkatli bir şekilde özel teknikler uygulayarak oyuncak kamyonu yeniden çalışır duruma getiriyor. Paslanmış antika oyuncak kamyonun tamiri karşınızda!

Read more

Yetenekli tamirci topladığı antika eşyaları tamir ediyor. Dikkatli bir şekilde özel teknikler uygulayarak bu antika eşyayı yeniden çalışır duruma getiriyor. 133 yıllık et makinesini tamiri sizlerle buluşuyor!

Read more

Ustamız Vietnam Savaşı zamanından kalma bu çakmağı toprağın altında buluyor. Bulduğu çakmağı parçalarına ayırarak özel tekniklerle temizleyerek yeniliyor. Vietnam savaşından kalma çakmak restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler!

Read more

1935 yılından kalmış olan bu silahın yenileme süreci hayranlık uyandırıyor. Üzerindeki pasları giderilirken dokusunu bozmamak için özel cilalama yöntemi kullanılıyor ve silah eski haline getiriliyor. Alman yapımı K98 Mauser model silahın yenilenme süreci karşınızda.

Read more

Oliver Fisher Winchester ateşli silahların geleceğini görerek levyeli tüfekleriyle bir imparatorluk kurdu. Silahları günümüzde dahi kalitesini devam ettirerek av merakı olanların ilgisini çekmeye devam ediyor. 1897 yapımı Winchester marka silah restore ediliyor, iyi seyirler.

Read more

Oyunseverlerin saatlerce başından kalkamadığı oyun aracı olan PlayStation’un bu konsolu sahibinin elinde çöpe dönüşmüş. PS4 konsolunun restorasyonu tüm aşaması ile karşınıza geliyor, iyi seyirler.

Read more

Yıllardır toprak altında unutulan Kafkas bölgesinin ünlü ölüm aracı yeniden gün yüzüne çıkıyor. Pas içinde kalan ve körelmiş bu hançer profesyonel ellerde eski ihtişamına dönüştürülüyor. Kafkas hançerinin restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Terk edilmiş halde bulunan aracın tamir edilecek birçok parçası bulunuyor. Atölyeye taşınan aracın çalışmaları tam gaz devam ediyor. Mercedes S650 restorasyonu, başarıyla sonuçlanabilecek mi?

Read more

İçi ve dışı simsiyah olan mutfak aleti evde kullandığınız malzemeler ile temizleniyor. Uzun uğraşlar sonucunda eski günlerine geri dönüyor. Yanmış tava restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more

Daha konforlu sürüş imkanı sunan yeni teknolojiler kullanıma hazır. Gece ve gündüz yolculuk yapacak insanların kaza yapma oranları sıfıra iniyor. Yol çalışmaları ile kaza yapma riski en aza indiriliyor.

Read more