Michael B. Jordan tarafından yönetilen Amerikan yapımı spor drama filmi olan Creed yeni filmiyle sizlerle buluşuyor. Başrollerinde Michael B. Jordan ve Tessa Thompson’nın oynadığı film üçüncüsü ile seriye devam ediyor. Karşınızda Creed 3 filmi resmi fragmanı, iyi seyirler.

Read more

Scott Beck ve Bryan Woods tarafından yazılıp yönetilen film bilim kurgu – gerilim türünde yer alıyor. Başrollerde Adam Driver, Ariana Greenblatt ve Chloe Coleman bulunuyor. 65 2. fragmanı sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Stephen King’in aynı adlı 1973 tarihli kısa öyküsüne dayanan film, korku türünde yer alıyor. Başrollerde Sophie Thatcher, Viviev Lyra Blair ve David Dastmalchian yer alıyor. The Boogeyman fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

Lee Cronin tarafından yazılan ve yönetilen film fantastik/korku türünde yer alıyor. Başrollerinde Alyssa Sutherland, Lily Sullivan ve Mia Challis oynuyor. Evil Dead Rise fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

M. Night Shyamalan tarafından yazılan ve yönetilen film, 2. fragmanıyla karşınıza geliyor. Başrollerde Dave Bautista, Rupert Grint ve Jonathan Groff oynuyor. Knock at the Cabin fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

Jimmy Giannopoulos tarafından yönetilen film izleyicilerini rahatsız etmeyi başarıyor. Başrollerde Luis Guzman, Pamela Anderson ve Ashley Benson yer alıyor. Alone at Night fragmanı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Bruce Wemple’ın yönetmenliğini yaptığı film dikkatleri üzerine topluyor. Oyuncu kadrosunda Catharine Daddaria, Chris Cimperman ve Ariella Mastroianni oynuyor. The Tomorrow Job fragmanı sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Christopher Nolan tarafından yazılan ve yönetilen filmin ilk fragmanı yayımlandı. Başrollerde Robert Downey Jr., Cillian Murphy ve Florence Pugh oynuyor. Oppenheimer fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

Nathan Frankowski tarafından yönetilen film 9 Ocak 2023’te vizyona giriyor. Alice Orr-Ewing, Joe Doyle ve Eveline Hall başrolleri paylaşıyor. The Devil Conspiracy fragmanı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Steven LaMorte tarafından yönetilen film 15 Aralık 2022’de vizyona giriyor. Başrollerde David Howard Thornton, Krystle Martin ve Chase Mullins oynuyor. The Mean One fragmanı sizlerle, iyi seyirler.

Read more