2024’te çıkacak olan bu aracın güçlü motoru sayesinde dağları bile aşabilirsiniz. İç ve dış dizaynının eşsizliğiyle şimdiden araba tutkunlarının en çok tercih edilen arabası oldu. 2024 model Mitsubishi Triton arazi aracı karşınızda!

Read more

Fransız araba firması Peugeot kalabalık ailelere özel yeni modelini sunmaya hazırlanıyor. Geniş iç hacmi ve iç güvenlik sistemleriyle şimdiden bu senenin çok tercih edilen arabası oldu. Aile arabası olan 2023 model Peugeot 3008 sizlerle!

Read more

1900’lerden beri sadece hız tutkunları için üretilmiş ve kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Hız tutkunlarının takip ettiği bu arabalar tasarımları ile de kendine aşık ediyor. Dünyanın en hızlı arabası ve dudak uçuklatan fiyatı sizlerle buluşuyor!

Read more

Ocak 1981’den Aralık 1982’ye kadar Kuzey İrlanda’daki Dunmurry’deki Amerikan pazarı için üretildi. Geleceğe dönüş filmi ile dünyaca ünlenen araba film severlerin tutkunu olduğu araç oldu. Efsanevi araba 1981 yapımı DeLorean DMC 12 tanıtımı sizlerle. İyi seyirler.

Read more

Yarış tutkunlarının gözde arabası olan bu model filmlerde de en çok tercih edilen arabası oluyor. Nissan GT-R modelinin her neslini bir araya getirerek hangisinin en iyisi olduğuna siz karar verin. 1977’den bu yana Nissan GT-R arabalarının gelişimi sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Yıllardır araba piyasasında kalitesini bozmadan devam ettiren Volkswagen yeni modelini piyasaya sürüyor. Halkın arabası anlamına gelen ve modellerini halkın ihtiyaçlarına göre tasarlayan firma iddialı çıkışlar yapıyor. Alman araba devinin yeni modeli Volkswagen CC in-depth, sizlerle.

Read more

Halkın arabası anlamına gelen Volkswagen farklı dizaynı ile sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Otomatik açılan kapıları, büyük ekran yol kamerası, iç hacminin genişliği ve yol üzerindeki tutuşu sayesinde farkını ortaya koyuyor. Alman devi 2023 model Volkswagen Phaeton D2 Luxury sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Amerikan araba devi Ford bu sefer karşınıza SUV modeli ile çıkıyor. Otomatik açılan kapılar ve birçok teknik özellikleri ile Tesla arabalarına şimdiden rakip oldu. Karşınızda Amerikan yapımı yeni SUV modeliyle 2024 Ford Edge L, iyi seyirler.

Read more

Fransız otomobil devi olan Peugeot yıllar içinde ürettiği modelleri ile kendisine hayran bırakıyor. İç tasarımıyla geniş bir kitleye ulaşan marka yol tutuşları ile de kendini bir numaraya taşıyor. Karşınızda 2023 Peugeot 508 Gt Facelift modelinin yeni tasarımı, iyi seyirler.

Read more

İngiliz dev firması ürettiği özel tasarım arabalarıyla adeta kendisine aşık ediyor. Sınırlı sayıda üretilen ve motor gücüyle de farkını ortaya koyan McLaren 720S Galaxy karşınızda. İyi seyirler.

Read more