Kendi imkanları ile dünyanın neresinde olurlarsa olsun başlarını sokacak bir ev yapabiliyorlar. Kullandıkları basit malzemelerle adeta rüyalarındaki evi yapmaya devam ediyorlar. Bizlere ise sadece zevkle izlemek kalıyor. Mimarlara meydan okuyan ikili bizleri şaşırtıyor, iyi seyirler.

Read more

Ustalarının izinden giderek zanaatlarını devam ettiren bu insanların yaptıklarını görünce büyüleneceksiniz. Farklı tekniklerle ahşaplara yeniden hayat kazandırıyorlar. Karşınızda usta ellerden ahşap işleme teknikleri ve hileleri, iyi seyirler.

Read more

Araba modellerini tezgahında çalışarak tamamlayan usta takdiri topluyor. Tüm parçaları tek tek hazırlayıp yapıştırıyor. Ahşaptan Chevrolet maketi yapmak her ustanın harcı değildir, keyifli seyirler.

Read more

Tavana yapılan uygulama evin şıklık derecesini üst seviyeye çıkarıyor. Baştan sona tüm aşamalarını izlerken hipnotize olacaksınız. Arı kovanı dekorasyon süreci başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Sevimli dostlarımızın soğuk havalarda rahatça yaşayabilmesi için harekete geçen usta mükemmel bir işe imza atıyor. Yaptığı tasarım sayesinde canlılar çok mutlu olacak. Isıtmalı köpek evi tasarımı ile keyifli seyirler.

Read more

Orijinal bir samuray kılıcının tasarımını kopyalayan usta değerli bir çalışma için kolları sıvıyor. Tüm detaylarıyla tek başına ilgileniyor. Altın katana yapımı ile ustanın becerilerine şok olacaksınız.

Read more

Ev dekorasyonunu başka bir boyuta taşıyan tasarım karşınıza geliyor. Dumanların verildiği fanusu izlerken hipnotize olmamak elde değil. Mağara şelalesi yapımı sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Ormanlık alan içinde yaşam alanı oluşturmak isteyen usta tek başına çalışıyor. İstediği tasarımı rekor sürede tamamlamayı başarıyor. Baştan sonra orman evi yapımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Ormanlık bir alanda yapılan çekimler ıssız yerlerde nasıl yaşayabileceğimizi gösteriyor. Zemini temizleyen usta odunlardan evini kuruyor. Kışlık sığınak inşaatı karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

Rengarenk parçaların epoksi ile yapıştırılmasının ardından başlayan süreç aklınızı başınızdan alacak. Harika detaylara sahip olan bu çalışmayı sakın kaçırmayın. Renkli kağıtlardan kase tasarımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more