Çoğu insanın şakaya tahammülü olmadığı bu dönemde şakacı ekibimiz işlerini yapmaya devam ediyorlar. Özenle hazırladıkları şakalarla mutsuz gözüken insanları seçip bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek için uğraşıyorlar. Bu şakacı ekip ile gülmeye hazır olun, iyi seyirler.

Read more

Bu çılgın şakacıların yaptığı enfes oyunlarla sokaktan geçen insanlar adeta şok oluyorlar. Anlam veremedikleri halleri ile dona kalan insanlar gülmekten kırıp geçiriyor. Kahkaha tufanı şakalar ile keyifli dakikalara hazır olun!

Read more

Şakacıların tuzağına düşen insanlar utançtan yerin dibine giriyorlar. Şakaya maruz kaldıklarını anlayınca da gülme krizine giriyorlar. En seksi şakalar ile kahkaha dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Read more

Karşısına çıkan insanları gafil avlayan kadın, ilginç halleriyle eğlendiriyor. Şakacının kime ne yapacağı hiç belli olmuyor. Sokakta çılgın anlar ile eğlence tufanı başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Görüntülü konuşma yapılan sitede insanların karşısına çıkan robot tepkilerin odağı oluyor. Kimisi korkup kaçarken kimisi flört etmeye çalışıyor. Dişi robot şakası karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Yoldan geçenlere saçma sapan hareketler yapan şakacı az kalsın dayak yiyordu. Üzerine yürüyen insanları zor bela sakinleştiriyor. Sahte çete işaretleri ile sokaklar karışıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Yolda yürürken karşısına gelen insanlara dünyayı dar eden şakacı çok eğlendiriyor. Farklı numaralar ile insanların aklını karıştırıyor. İnsanı keyiflendiren şakalar karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

Güneşlenmek için deniz kenarında takılan insanlar şakacının gelmesi ile birlikte komedi tufanına kapılıyor. Ayakkabısını bağlayan şakacı insanları gülmekten yerle bir ediyor. Sahilde külot şakası sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Palmiyenin dibinde yer alan şakacı yoldan geçenleri doğduğuna pişman ediyor. İnsanların üzerine atlayan şakacı kızların aklını başından alıyor. Sahilleri kavuran ağaç şakası başlıyor, gelin birlikte seyredelim.

Read more

Dengesiz hareketler sergileyen şakacı etraftaki insanların ilgi odağı oluyor. Kahkahalar içerisinde kalan insanların tepkilerini kesinlikle izlemelisiniz. Psikopat adam şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more