Sokakta, galeride, markette yani kısaca her yerde sizi şakaları ile bekleyen ekibimiz yine iş başında. Seçtikleri kişilere yaptıkları şakaları açıklamadan önce insanların tepkileri komik anlara dönüşüyor. Gününüzü güzelleştiren şakacılar yine görev başındalar, iyi seyirler.

Read more

Halka açık yerlerde terbiye sınırlarını aşan adam, arkasındaki insanlara hayatı dar ediyor. Her ne kadar gülseler de ortamdan bir an önce uzaklaşmaya çalışıyorlar. Yürüyen merdivende osuruk şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Dikkatsiz davranan insanlar büyük sorunlara neden oluyor. Telafisi olmayan hataları gördükçe sizin başınıza gelmiş kadar üzüleceksiniz. İçinizi acıtacak kazalar sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Bu çılgın şakacıların yaptığı enfes oyunlarla sokaktan geçen insanlar adeta şok oluyorlar. Anlam veremedikleri halleri ile dona kalan insanlar gülmekten kırıp geçiriyor. Kahkaha tufanı şakalar ile keyifli dakikalara hazır olun!

Read more

Şakacıların tuzağına düşen insanlar utançtan yerin dibine giriyorlar. Şakaya maruz kaldıklarını anlayınca da gülme krizine giriyorlar. En seksi şakalar ile kahkaha dolu dakikalar sizleri bekliyor.

Read more

Görüntülü konuşma yapılan sitede insanların karşısına çıkan robot tepkilerin odağı oluyor. Kimisi korkup kaçarken kimisi flört etmeye çalışıyor. Dişi robot şakası karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Canları sıkılan bu hayvanların yaptıklarına inanamayacaksınız. Ortalığı birbirine katıp kaçıp gidiyorlar. Bazıları ise sevgisini farklı bir şekilde gösteriyor. Saçmalayan canlılar sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Yoldan geçenlere saçma sapan hareketler yapan şakacı az kalsın dayak yiyordu. Üzerine yürüyen insanları zor bela sakinleştiriyor. Sahte çete işaretleri ile sokaklar karışıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Vücut geliştirme dünyasında adını altın harflerle kazıyan sporcu ile şakası arasında geçen anlar gülmekten öldürüyor. Cılız adam boyundan büyük işleri nasıl başarıyor? Sahte ağırlık şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Yollarda akışı sağlayan memurların yanına giden şakacı akıllarını alıyor. Keyif alan memurlar komik görüntüleriyle hayran bırakıyorlar. Trafik polisine şaka anları sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more