Gizemler ile dolu bu gerilim filmini izlerken kendinizden geçebilirsiniz. Başrollerinde Nick Stahl’ın oynadığı bu gerilim filmi 31 Mayıs’ta hayranları ile buluşuyor olacak. Nick Tomnay senaryosundan What You Wish For fragmanı!

Read more

Gizem türündeki gerilim filmleri seviyorsanız bu filmi listenize eklemelisiniz. Başrollerinde Alex Høgh Andersen’in oynadığı bu korku filmi 16 Mayıs’ta gösterime giriyor olacak. Bornedal yönetmenliğinde Nightwatch Demons Are Forever!

Read more

Danimarka yapımı filmi yeniden çekilmiş hali olan bu gerilim filmini listenize ekleyebilirsiniz. Başrollerinde James McAvoy’un oynadığı bu gerilim filmi 13 Eylül’de gösterime giriyor olacak. James Watkins yazarlığında Speak No Evil filmi fragmanı!

Read more

Ti West tarafından yazılan bu korku dolu seri yapımı mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde ünlü oyuncu Lily Collins’in oynadığı bu film 4 Temmuz’da seyircileri ile buluşuyor. Ti West’ten yeni bir üçleme film serisi Maxxxıne filmi!

Read more

Farklı bir konuya adım atan bu korku filmini izlediğinizde bayılacaksınız. Başrollerinde ünlü oyuncu Sonya Walger’ın oynadığı bu korku filmi yakında gösterime giriyor olacak. John Rosman yönetmenliğinde New Life filmi fragmanı!

Read more

Korku filmlerine yeni bir soluk getirecek bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Jay Baruchel’in oynadığı bu gerilim filmi 26 Nisan’da seyircileri ile buluşuyor olacak. Caitlin Cronenberg yönetmenliğinde Humane fragmanı!

Read more

Korku filmlerine yeni bir soluk getiren bu yapıtı mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde ünlü oyuncu Roxanne McKee’nin oynadığı bu film çok yakında platformlarda yayınlanacak. Dan Allen yönetmenliğinde Bambi The Reckoning filmi!

Read more

Kurguları farklı olan korku filmlerini seviyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Madison Pullins’in oynadığı korku filmi seyircilerini oldukça şaşırtacağa benziyor. David James yönetmenliğinde Bag of Lies filmi fragmanı!

Read more

Yakında çıkacak olan bu sürükleyici korku filmini mutlaka kaçırmamalısınız. Başrollerinde Nicolas Cage’in oynadığı bu Amerikan filmi 12 Nisan’da hayranları ile buluşuyor olacak. Ben Brewer yönetmenliğinde Arcadian filmi fragmanı!

Read more

Seri korku filmlerini seviyorsanız bu filmi listenize mutlaka eklemelisiniz. Başrollerinde Madelaine Petsch’in oynadığı bu film 17 Mayıs’ta seyircileri ile buluşuyor olacak. Renny Harlin yönetmenliğinde The Strangers Chapter 1!

Read more