Kafelerde otururken sandalyenin üstüne oturduğunuzdan emin olun. Yoksa zıpır bir şakacı gelip altınızdan çeker ve yeri boylamış olursunuz. Hiç eskimeyen sandalye şakası, sinirleri bozmaya devam ediyor. İyi seyirler.

Read more

Tekerlekli sandalye ile size getirilen ve kısa bir süre göz kulak olmanız istenen yaşlı bir adam, birden dans etmeye başlasa ne hissederdiniz? Dans eden yaşlı adam, görenleri hayrete düşürüyor. Beklenmeyen ve zor hareketler ile güzel bir şaka hazırlanmış. Kim olsa şaşırırdı herhalde.

Read more

Yaşlılara yardım etmek her zaman doğal ve içten bir harekettir. Fakat karşınızdaki yaşlı adam bu sırada ters taklalar atmaya başlarsa ne olur? Kesinlikle göz atmalısınız!

Read more

Sosyal medya uygulamalarında yer alan filtreler insanların en çok kullandığı eğlence araçları. Ancak bazıları bunu abartabiliyor. Örneğin bu videodaki kadın örümcek filtresi kullanarak kamerayı çocuğunun yüzüne tuttuyor ama ufaklık kendisi kadar eğlenemiyor çünkü filtredeki örümceği gerçek sanarak çok korkuyor. İşte çocuğun aklını başından alan örümcek filtresi

Read more

Kevin Durant ve Cousins’in ayrılığı, Klay Thompson’ın sakatığı derken elinde kalan tek ve en önemli kozu olan Stephen Curry’yi de Golden State Warriors, bir süreliğine kaybetti. Dün oynanan maçta Avustralyalı pivot Aaron Baynes’in dengesiz düşüşünün de etkisiyle Stephen Curry’nin eli kırıldı. İşte Stephen Curry’nin elinin kırılma anları. nba  

Read more

Çocuklarının okuldan gelmesini bekleyen şakacı anne, iki kardeş içeri girdiklerinde onları kolay kolay unutamayacakları bir şaka ile karşılıyor. Diline saplanan makasla yerde yatan anne çocuklar geldiğinde inlemey başlıyor. Annesinin o halini gören çocuklar çığlık çığlığa ne yapacaklarını bilemiyorlar. Annelerinin gülmesiyle daha da şok geçiren ufaklıklardan kız olanı annesine okkalı bir küfür de sallamayı ihmal etmiyor. […]

Read more

İngilizce prank olarak bilinen ve bizim dilimizde adı eşek şakası olan ve ya bayılanı ya da tiksineni olan bu şaka türünden bir derleme. Özellikle Asya ülkelerinde yapılan eşek şakaları bir videoda böyle toplandı.

Read more

Shay Bradley isimli adam ölmeden önce bir ses kaydı bırakarak cenazesine gelenleri hem şaşırttı hem güldürdü. Cenazesinde son şakasını yapan adam.

Read more

Cadılar bayramı için aldığı kurt maskesini takarak evdeki köpeklerine şaka yapan elemanı izlerken insan bazıları için hayat ne kadar goygoyuna diye düşünmeden edemiyor. İşte husky cinsi köpeğine kurt maskesiyle şaka yapan adam

Read more

Evet, haftasonu tatili sona erdi ve hafta başı Pazartesi sendromu bünyeyi sardı. O zaman herkes biraz rahatlasın, derin nefes alsın ve en iyi kamera şakaları ile ufak bir mola versin.

Read more