Yetenekli tamirci bulduğu 100 yıllık oyuncağı tamirhanesinde tamir ediyor. Dikkatli bir şekilde özel teknikler uygulayarak oyuncak kamyonu yeniden çalışır duruma getiriyor. Paslanmış antika oyuncak kamyonun tamiri karşınızda!

Read more

Yetenekli tamirci topladığı antika eşyaları tamir ediyor. Dikkatli bir şekilde özel teknikler uygulayarak bu antika eşyayı yeniden çalışır duruma getiriyor. 133 yıllık et makinesini tamiri sizlerle buluşuyor!

Read more

Ustamız Vietnam Savaşı zamanından kalma bu çakmağı toprağın altında buluyor. Bulduğu çakmağı parçalarına ayırarak özel tekniklerle temizleyerek yeniliyor. Vietnam savaşından kalma çakmak restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler!

Read more

Tesadüfen göl kenarında bulunan bu silah zamanın acımasızlığına uğramış. Kullanılamaz hale gelen silahı özel tekniklerle yeniden hayata döndürüyor. I. Dünya Savaşı’nda kullanılan silahın restore edilmesi karşınıza geliyor!

Read more

İngiltere ordusunun kullandığı Bialaddin 310 Parafin gaz lambası modeli 1946 – 1968 yılları arasında kullanılıyordu. Bu ustamız pirinçten yapılmış gövdesini parlatıyor ve dökülen boyasını sökerek yeniden boyuyor. 1946 yılında üretilen gaz lambasının yenilenme süreci sizlerle!

Read more

Oyunseverlerin saatlerce başından kalkamadığı oyun aracı olan PlayStation’un bu konsolu sahibinin elinde çöpe dönüşmüş. PS4 konsolunun restorasyonu tüm aşaması ile karşınıza geliyor, iyi seyirler.

Read more

Yıllardır toprak altında unutulan Kafkas bölgesinin ünlü ölüm aracı yeniden gün yüzüne çıkıyor. Pas içinde kalan ve körelmiş bu hançer profesyonel ellerde eski ihtişamına dönüştürülüyor. Kafkas hançerinin restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Motorsiklet için üretilmiş olan bu parça tekrardan çalışır hale getiriliyor. Çalışmayan aksamları sökülüp temizleniyor ve sıfırdan farksız hale geliyor. Honda motoru restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Terk edilmiş halde bulunan aracın tamir edilecek birçok parçası bulunuyor. Atölyeye taşınan aracın çalışmaları tam gaz devam ediyor. Mercedes S650 restorasyonu, başarıyla sonuçlanabilecek mi?

Read more

İçi ve dışı simsiyah olan mutfak aleti evde kullandığınız malzemeler ile temizleniyor. Uzun uğraşlar sonucunda eski günlerine geri dönüyor. Yanmış tava restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more