Çoğu insanın şakaya tahammülü olmadığı bu dönemde şakacı ekibimiz işlerini yapmaya devam ediyorlar. Özenle hazırladıkları şakalarla mutsuz gözüken insanları seçip bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek için uğraşıyorlar. Bu şakacı ekip ile gülmeye hazır olun, iyi seyirler.

Read more

Şaka yapmak için farklı yolları deneyen insanlar, avlarına düşürdükleri kişileri şok içinde bırakıyorlar. Tuhaf şakalarıyla birbirinden komik anlara tanık olan kişiler hayretlerini gizleyemiyorlar. Komik şakacılar iş başında, sakın kaçırmayın!

Read more

Sahillere inen şakacının giyimi insanların dikkatini çekiyor. Banklarda oturanlar ise gördüklerine inanamıyor. Tangayla dolaşan adam etrafındakileri kahkaha tufanına sokuyor, keyifli seyirler.

Read more

Karşısına çıkan insanları gafil avlayan kadın, ilginç halleriyle eğlendiriyor. Şakacının kime ne yapacağı hiç belli olmuyor. Sokakta çılgın anlar ile eğlence tufanı başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Görüntülü konuşma yapılan sitede insanların karşısına çıkan robot tepkilerin odağı oluyor. Kimisi korkup kaçarken kimisi flört etmeye çalışıyor. Dişi robot şakası karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Yoldan geçenlere saçma sapan hareketler yapan şakacı az kalsın dayak yiyordu. Üzerine yürüyen insanları zor bela sakinleştiriyor. Sahte çete işaretleri ile sokaklar karışıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Yanlarından geçtikleri adamdan çıkan seslerle kahkahaya boğulan insanlar karşınıza geliyor. Refleks olarak ortamı terk etmeye çalışıyorlar. Sahil kenarında osuruk şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Yolda yürürken karşısına gelen insanlara dünyayı dar eden şakacı çok eğlendiriyor. Farklı numaralar ile insanların aklını karıştırıyor. İnsanı keyiflendiren şakalar karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

Çevreden geçenleri gülme krizine sokan adam karşınıza geliyor. Hiç beklenmedik hareketler ile ortalığı birbirine katıyor. Şakacıdan saçma kazalar ile komedi tufanı başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Güneşlenmek için deniz kenarında takılan insanlar şakacının gelmesi ile birlikte komedi tufanına kapılıyor. Ayakkabısını bağlayan şakacı insanları gülmekten yerle bir ediyor. Sahilde külot şakası sizlerle, iyi seyirler.

Read more