Tayland’daki korkusuz bir yılan büyücüsü sürüngenleri ağzıyla yakalıyor. Tayland popüler bir turistik beldesinde yılan gösterisi yapan bu adam, üç zehirli mangrov yılanının ikisini elleri sonuncusunu da ağzıyla yakalıyor. Neden böyle saçmalıklar devam ediyor bilemiyoruz ama bir gün yılanların intikamı olurs atın intikamından daha korkunç olacağı kesin. İşte ağzıyla yılan yakalayan adam

Read more

Şu anda yeni bir stand-up gösterisine devam eden Cem Yılmaz’ın bir önceki gösterisi Fundementals unutulmaz sahneler de kanalında yer alıyor. Yine bir haftanın sonuna gelirken Cem Yılmaz sonradan gurme esprileri sizlerle.

Read more

Bowling oynamayı sevenler, bowling meraklıları ya da ben çok iyi bowling oynarım diyenler. Bowling ustaları, bu iş nasıl yapılır bu videoda gösteriyor.

Read more

Sene 1999. Büyük şovmen Huysuz Virjin ile büyük ses ustası Bülent Ersoy, bir programda buluşuyor. Ve bu Huysuz Virjin – Bülent Ersoy Dev Randevuda bakın neler oluyor neler

Read more

Karpuzcuların şovlarını bilirsiniz. Bu karpuzcu da onlardan biri. Basketbol oynayanları aratmayan şovmen karpuzcu videosu. Müthiş karpuz şov.

Read more

Özel olarak üretilen Bugatti Chiron serisi Chiron Sport, Almanya’daki Ehra-Lessien pistinde dünya rekoru kırdı. Bilinen Chiron Sport aracından farklı olarak üretilen aracın daha hızlı gitmesi için yapılan değişiklikler ile birlikte de dünya rekoru geldi. Arka kanat ve hava freni, sabit parçalarla değiştirildi ve özel olarak sürtünmeyi en aza indirecek şekilde tasarlandı. Süspansiyon, lazer yardımıyla otomatik […]

Read more

Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen 12. Spasskaya Kulesi Uluslararası Askeri Müzik Festivali’ne TSK Mızıka gösterisi damga vurdu. Moskova’nın Kızıl Meydanı’ndaki festivale 12 ülkeden askeri bando ekibi gösterileriyle katıldı.Türk ve Rus müziğinden örnekler sergileyen Türk Silahlı Kuvvetleri TSK Armoni Mızıkası gösterisi sizlerle.

Read more

ABD Got Talent yarışmasına katılan sihirbaz çok eğlenceli ve akıcı bir gösteri ile karşınızda.

Read more

Bir boks ringinde gösteri amaçlı karşı karşıya gelen kadın ve erkek dövüşçülerin kavgası, müthiş görüntüler sunuyor. Kadın erkek kavgası profesyonel gösteri. Gösteriyi kaçırma!

Read more

2018-19 sezonu Hollanda Ligi Eredivise şampiyonu olan Ajax, şampiyonluk kutlaması müthiş görüntülere sahne oldu. Ajax taraftarının Tadic on Fire tezahüratını, esas şarkıyla birleştirerek şampiyonluk kupası Tadiç’in elindeyken söylediği anlar tüyleri diken diken etti. İşte 100.000 bin kişilik Tadic on Fire korosu ve muhteşem Ajax şampiyonluk kutlamaları görüntüleri.

Read more