Jim Carrey’nin başrolde olduğu film geniş bir izleyici kitlesine sahip. Bu filmde oynayan oyuncular ise hala popülerliğini koruyor. The Mask filminin oyuncuları ve değişim süreçleri sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Efsane oyuncunun tüm filmleri izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Yeteneklerini çok iyi kullanan oyuncu komedi dalında zirveyi kaptırmıyor. Jim Carrey’den gülmekten öldüren sahneler karşınızda.

Read more

Komedi filmi deyince akla gelen ilk isim olan oyuncu, her filminde izleyenleri gülme krizine sokuyor. Jim Carrey filmleri izlemediyseniz, bu videodan sonra hepsine bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Komedi severler için kaçırılmayacak oyuncu sizlerle.

Read more

Oynadığı sıra dışı rollerle seyirci kitlesini etkisi altına alan yıldız oyuncunun müziğe olan yeteneğini göreceksiniz. Eline mikrofonu alıp döktüren oyuncu sahne şovuyla da eşsiz olduğunu kanıtlıyor. Jim Carrey olağanüstü performansla karşınızda.

Read more

Komedi türü denilince akla gelen ilk isim, oyunculuk yeteneğiyle hayran bırakan, mimik ve jest kompetanı Jim Carrey, suç-gerilim türündeki bir filmle dönüyor.  Yönetmenliğini ‘Yunan Yeni Dalgası’nın önemli isimlerinden Alexander Avranas üstlendiği Dark Crimes’ın Türkiye vizyon tarihi ise henüz belli değil.

Read more