Belirli alanlarda planladıkları şakaları yapan bu insanlar kimi zaman dayak yiyebiliyorlar. Yaptıkları eşek şakaları kimi zaman bazı insanların yüreklerini indirtecek kadar korkutmaktadırlar. İnsanları korkutan asansör şakaları karşınıza geliyor!

Read more

Yanlarından geçtikleri adamdan çıkan seslerle kahkahaya boğulan insanlar karşınıza geliyor. Refleks olarak ortamı terk etmeye çalışıyorlar. Sahil kenarında osuruk şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Zıpır işlerde başarılı olan insanlar sevdikleri kişilerin gününü burnundan getiriyor. Ortalığı birbirine katarak izleyenlere keyifli anlar yaşatıyorlar. İnsanların aklını alan efsane komik şakalar karşınızda, iyi seyirler.

Read more

Yolda yürürken bir anda garip sesler çıkaran şakacı öğrencilerin midesini bulandırıyor. Kimileri gülerek karşılarken kimileri bölgeyi terk ediyor. Kampüste gaz şakası ile keyifli seyirler.

Read more

Sokakta her gelene ayrı bir şaka yapan adam gülmekten öldürüyor. Çevredeki insanlar da durumun şaşkınlığıyla absürt hareketler yapıyorlar. Çok güldüren şakalar ile keyifli seyirler.

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=W6vSKyUDcXs

Oldukça egolu davranan şakacı kızların önce nefretini kazanıyor. Ardından atletik vücudunu gösteren adam kızların ilgisini kazanıyor. Kaslı adam şakası ile keyifli seyirler.

Read more

Doğuştan yetenekli insanlar şakaları yaparken ciddiyetlerini koruyor. Karşılarındaki kurbanlara bin bir çeşit oyun yapan insanlar gülmekten öldürüyor. Efsane ötesi şakalar ile yetenekli insanlar karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Bu videodaki şakacıların eğlence anlayışları biraz farklı. Acı sonuçları olan şakalara maruz kalan insanların yerinde olmak istemezdik. Böyle hareketleri yapan insanların sonuçlarına katlanmaları gerekir. Keyifli eşek şakaları ile keyifli seyirler.

Read more

Şakacıların kurbanı olan yoldan geçen insanlar ne olduğunu anlayana kadar iş işten geçiyor! Sonuç ise gülme krizine sokuyor. İş stresiyle algıları kapalı olan insanlar komik ve basit şakalar karşısında dumur oluyorlar, sakın kaçırmayın!

Read more

Drone ile yapılan şaka o kadar profesyonelce hazırlanmış ki insanlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Uçurtma havasında yaklaşan hayalet birden insanları takip etmeye başlıyor ve renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Uçan hayalet şakası sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more