Romantik komedi filmlerini seviyorsanız bu film sizin içinizi ısıtabilir. Başrollerinde de Amy Hargreaves’in oynadığı bu romantik film 9 Nisan’da gösterime giriyor olacak. Erik Bloomquist yönetmenliğinde İntermedium fragmanı!

Read more

Din temalı filmleri seviyorsanız bu filmi izleme listenize ekleyebilirsiniz. Başrollerinde Lucas Black’in oynadığı bu Amerikan yapımı drama filmi 26 Nisan’da gösterime giriyor. Richard Ramsey yönetmenliğinde Unsung Hero fragmanı!

Read more

Dram komedi tarzı filmlerine yeni bir tarz yaratan bu yapıtı mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Sasha Pieterse’ın oynadığı bu yeni film çok yakında hayranları ile buluşuyor olacak. Jeff Fisher yönetmenliğinde The Image Of You fragmanı!

Read more

Dünyaca ünlü oyuncuların bir araya gelerek oynadığı bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Robert De Niro’nun oynadığı dram komedi filmi 31 Mayıs’ta sinemalarda buluşuyor olacak. Tony Goldwyn’in yönetmenliğinde Ezra filmi fragmanı!

Read more

Kovboy temalı komedi filmlerini seviyorsanız bu filmi mutlaka listenize eklemelisiniz. Başrollerinde ünlü güzel Vanessa Hudgens’ın oynadığı bu filmi platformlar üzerinden izleyebilirsiniz. Chuck Klosterman’ın romanından Downtown Owl fragmanı!

Read more

Birçok ünlünün beraber paylaştığı bu yapıtı mutlaka listenize eklemelisiniz. Başrollerinde Emma Stone’un oynadığı bu dram komedi filmi 28 Haziran’da gösterime giriyor olacak. Yorgos Lantimos yönetmenliğinde Kinds of Kindness filmi!

Read more

İlk filmi 1988 yılında çekilmesine rağmen birçok kişi tarafından oldukça sevilmiştir. Başrolünde Michael Keaton’ın yeniden oynayacağı bu efsane film 5 Eylül’de hayranlarıyla buluşuyor. Tim Burton yönetmenliğinde Beetlejuice 2 filmi fragmanı!

Read more

Kara komedi tadında filmleri seviyorsanız bu filme göz atabilirsiniz. Başrollerinde Steve Zahn’in oynadığı bu filmi izlerken farklı duyguları aynı anda tadabilirsiniz. Shane Atkinson yönetmenliğinde Laroy filmi fragmanı!

Read more

Romantik komedi filmleri seviyorsanız bu filmi mutlaka kaçırmamalısınız. Başrollerinde Camila Mendes’in oynadığı bu Amerikan filmi 13 Mart’da seyircileri ile buluşuyor olacak. Rudy Mancuso yönetmenliğinde Musıca filmi fragmanı!

Read more

Dünya sinemasında yükselişte olan Alman filmlerini seviyorsanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz. Başrollerinde Mia Wasikowska’nın oynadığı film 28 Mart’da seyircileri ile sinemalarda buluşuyor olacak. Jessica Hausner yönetmenliğinde Club Zero fragmanı!

Read more