Yaptığı sihirbazlık numaraları ile tanınan adam bu sefer ailesini kandırıyor. Efsane bir taktik kullanıyor ve ailesini güldürmeyi başarıyor. Doğum günü şakası ile keyifli seyirler.

Read more

Güzel kadının geçenlere el hareketi yapması sonucu olaylar gelişiyor. Sevgilisi yanında olan adamlar fırçayı yiyor. Diğerleri ise bu teklife olumlu yanıt veriyorlar. Asansörde eğlenceli anlar sizlerle.

Read more

80 yaşında adam kılığına giren adam, antrenman yapan insanlarla kapışıyor. Sporcular ise ne yaptığını anlamakta güçlük çekiyor. Rolünü yaptıktan sonra kim olduğunu açıklıyor. Boks şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Sokakta, markette veya nerede olurlarsa olsunlar aniden içine düştükleri şakayla dumura uğrayan insanlara gülmeye doyamayacaksınız. Kameralara yakalanan komik şakalar kimi zaman ters gitse de genelde oldukça eğlendiriyor.

Read more

Kocasına işkence yapıyormuş gibi görünen yaşlı kadın, insanlara öyle bir şaka yapıyor ki tüyleriniz ürperecek. İnsanların masumane davranışları bir anda ”Neredeyim ben?” diye sormalarına sebep oluyor. Çılgın eş şakası sizlerle.

Read more

Pikachu kostümüyle karşımıza çıkan adam, yoldan geçenleri korkutarak izleyenleri şaşkına çeviriyor. Sevimli kostümün altından beklenmedik tepki veren adama karşı insanlar basıyor çığlığı, Pikachu’yla yolda karşılaşan insanlardan şok tepkiler, eğlenceli bir videoyla karşınızda. İyi seyirler.

Read more

Şakaların sınırlarını zorlayan bu insanlar, şakayı yaptıkları kişilere resmen kalp krizi geçirtmeye çalışıyorlar. Zavallı insanlarsa onları kurtaracağım derken şakanın bir parçası oluyorlar. Gülmekten yerle bir edecek ortaya karışık şakalar, sizlere keyifli dakikalar sunuyor. İyi eğlenceler!

Read more

Eğlence arayan adam, sevgilisinin duşa girdiğini görünce durumdan istifade edip hemen içeri giriyor. Seksi sevgilisine bitmeyen şampuan şakası yaparken çıplak kadın ne yapacağını şaşırıyor. Küçük bir duşta başına gelmeyen kalmıyor. Seksi sevgilisine duşta şampuan şakası yapan adamı izliyorsunuz. Keyifli seyirler.

Read more

İzlemeye doyamayacağınız bu videoda şakacının görüntüsü o kadar şüphe uyandırıyor ki öksürse kaçacak delik ararsınız. Peki etrafta muhabbet eden gruplar, bu tuhaf adama nasıl tepki verdiler? Bomba patlatma şakası ve tepkilerini kaçırmayın!

Read more

Zombilerin gerçek olmadığını bilsekte görüntüleri yüzünden irkilmemize yol açarlar. Bakalım bu videoda insanlar bu harika zombi taklidine nasıl tepkiler vermiş?

Read more