Hepsi birbirinden güzel 10 farklı türün sahipleri, bu köpekleri o kadar temiz bakmışlar ki sanki podyumda sahne alacaklar. Tüylerinin kusursuzluğu gözleri kamaştıran köpekler, kendilerine sevdirmek için ölüp bitiyorlar resmen. Temizlikte sınıf atlamış, en temiz 10 köpek türü derlemesini şaşkınlıkla izleyeceksiniz.

Read more

Bebeklerin köpeklerle büyümesi, hayvan sevgisini küçük yaşta aşılamak için kullanılan akıllıca bir yöntem. Bir de köpeklerin bu konuda ne kadar mutlu ve istekli olduğunu görmelisiniz. Sevimli köpeklerin bebeklerle eğlenceli anları karşınızda. Keyifli seyirler.

Read more

İspanya sahillerinde denize girme heyecanıyla yanıp tutuşan Bailey ile tanışın. İlk kez yaşayacağı bu tecrübesi, sahibi tarafından kameraya alınmış ve ortaya bu tatlı görüntüler çıkmış. İlk kez okyanus ile tanışan Golden Retriever ve sevinci sizlerle. Bu videoyu izlemeyi sakın kaçırmayın.

Read more

Türkiye’de en çok beslediğimiz hayvanlar kediler ve köpeklerdir. Her zaman sahip çıktığımız bu dostlarımız bizlere kendilerini sevdirmek için öyle hareketler yapıyorlar ki gülmemek elde değil. İyi seyirler.

Read more

Harika zamanlar geçirdiğimiz minik dostlarımız için hayat her zaman kolay olmuyor. Evdeki halleri bizleri gülmekten kırıp geçiriyor. Bu harika anlarını yakaladığımız minik dostlarımızın videosu sizi keyiflendirecek diye umuyoruz. İyi seyirler.

Read more

Köpekler, kedileri kovalamayı ve onlarla şakalaşmayı çok sevdikleri bilinen bir gerçek. Peki drone kovalamayı sevdiklerini biliyor muydunuz ? Küçük dostlarımızın en sevimli anları sizlerle!

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=p5C41AFtAgA

Çoğu zaman dost ve arkadaş canlısı olarak beslediğimiz hayvanların hayatımıza eğlence olarak kattığı halleri paha biçilemez. Bizi gülmekten yerden yere vuran bu dostlarımızın videosunu izlerken yok artık diyeceksiniz. İyi seyirler.

Read more

İnsanlara en yakın canlılardan olan köpekler, her alanda bizi desteklemeye devam ediyor. Sadık ve sevgi dolu dostlukları ile her zaman tercih edilen bu canlılar, zekaları ile de etkiliyor. Bu videomuzda en iyi eğitimli köpekler sizlerle olacak. Bu köpeklerin yapabildiklerine şaşıracaksınız!

Read more
https://www.youtube.com/watch?v=H3Ank2OrSus

Bu köpekler zekaları ile sizi hayrete düşürecek. Britanya ve Amerika yetenek yarışmalarına katılan en zeki 10 köpek, inanamayacağınız şovlar ile izleyenleri etkiliyor. Her türlü eğitimi yerine getirebilen bu zeki dostlarımızı izlemeden geçmeyin.

Read more

Köpeğin piliçlerle çılgın partisi herkesi kıskandıracak! Tavuklarla arkadaş olan bu köpek Amerika’nın yaz sıcağında yalnızlıktan sıkılıp tavuklarla takılmaya başlamış. İzlerken çok güleceksiniz!

Read more