İngiliz yapımı süper kahraman filminin başrolleri eski ve yeni halleriyle karşınıza geliyor. Bakalım 34 yılda ne kadar değişmişler? Supergirl oyuncularının değişimleri sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Jim Carrey’nin başrolde olduğu film geniş bir izleyici kitlesine sahip. Bu filmde oynayan oyuncular ise hala popülerliğini koruyor. The Mask filminin oyuncuları ve değişim süreçleri sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

1992 yılında çekilen filmin başrol karakterleri uzun yıllar sonunda tekrar sizlerle buluşuyor. 29 yılın değişimi görenleri hayrete düşürüyor. Batman Returns oyuncularının evrimi ile keyifli seyirler.

Read more

1987 yılında vizyona giren filmin başrolünde Mel Gibson oynuyor. Filmin başarılı kadrosu tam 35 yıl sonraki halleriyle şaşırtıyor. Cehennem Silahı oyuncuları, yeni ve eski karşılaştırması ile sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Dönemin en çok dikkat eden vampir temalı filmi başrol oyuncularıyla karşınıza geliyor. 14 yılda ne gibi değişimler olmuş, gelin hep beraber seyredelim. Twilight oyuncularının evrimi sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Ron Howard’ın yönettiği, Tommy Lee Jones ve Cate Blanchett’in oynadığı Amerikan Batı filminin başrolleri karşınızda. 19 yılda neler değişmiş, gelin birlikte keşfedelim. The Missing oyuncuları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Roland Emmerich’in yönettiği ve Will Smith’in başrol oynadığı filmin tüm kadrosu karşınıza geliyor. Filmdeki hallerinden 26 yıl sonra birçok şey değişmiş gözüküyor. Kurtuluş Günü oyuncularının değişimleri sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

1968 yılında çekilen bu filmin yeniden çekilmesi ile muhteşem bir sonuç alınıyor. Filmde rol alan karakterleri 21 yıl sonra tekrar göreceksiniz. Maymunlar Cehennemi oyuncuları karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

2005 yılında vizyona giren filmin başarılı karakterleri günümüzde dahi takip ediliyor. Tüm oyuncu kadrosunun yıllar sonra ne kadar değiştiğine gelin birlikte tanık olalım. King Kong oyuncuları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

2007 yapımı filmde sahne alan oyuncular yıllar sonraki halleriyle karşınıza geliyor. Peki bu süreçte oyuncuların dış görünüşlerinde ne gibi farklar meydana gelmiş? Transformers oyuncularının değişimleri sizlerle, iyi seyirler.

Read more