Rahat bir hayat yaşamak isteyip, dört duvar arasına sıkışıp kalmış hayatlarımızı kurtaracak bu evlere bayılacaksınız. Yaşam alanı olarak küçük olsa da kapıdan dışarı çıktığınızda sizi bekleyen doğanın sonsuzluğuna şaşıracaksınız. Son yılların en çok tercih edilen konteyner evleri sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Marangoz ustalarının sadece artakalan ahşap parçaları kullanarak yaptıkları tasarım harikası ürünlere bayılacaksınız. Özenle dizayn edilmiş ve sadece parçaları birleştirerek ortaya çıkan eşsiz ürünler görenleri kendine aşık ediyor. Ağaçlara konuşan teknik işçilerin tasarım harikaları sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Chris Hanley ve Tomas Osinki tarafından tasarlanan, tamamı camdan olan evi görünce taşınmak isteyeceksiniz. 510 metre kare büyüklüğünde evin içinde kendine özel havuzu bile bulunuyor. Dünyaca ünlü tasarım harikası görünmez ev karşınızda, iyi seyirler.

Read more

Tek ayaklı modeli üretmek için kolları sıvayan usta, çalışmalarını büyük bir titizlikle tamamlıyor. Son halini görünce mobilyaya aşık olacaksınız. Ay temalı masa tasarımı karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Araba konforundan vazgeçemeyen sporcular için geliştirilen bu tasarımlar ilgi topluyor. Aracın gücünü kendiniz üretip istediğiniz yere gidebilirsiniz. Harika bisiklet arabaları sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Harika tasarımlara sahip olan kadın bu sefer hiç denenmemiş bir şeye imza atıyor. Fikir için hazırlıklarını yapıyor ve tüm çalışmalarını paylaşıyor. Çamaşır makinesinden akvaryum tasarımı sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Ahşap parçaların makineler eşliğinde tıraşlanması ile başlayan çalışma harika bir sonuca varıyor. Tüm yapım aşamalarını gösteren usta alkışı hak ediyor. Balta şeklindeki epoksi lamba tasarımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Evinizin içerisinde yapacağınız ufak dokunuşlar ile keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Hem yaparken zevk alın hem de yaşam alanlarınızda fark yaratın. Evleri şıklaştıran fikirler karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

Bilgisayar üzerinde çizimi yapılan dekoratif parça, makinenin çalışması ile birlikte boyutlandırılıyor. Her tarafı tıraşlandıktan sonra son haline kavuşuyor. Torna makinesinde çılgın tasarım sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Kerestelerin uzundan inceye sıralanması ile başlayan süreç efsane bir şekilde sonlanıyor. Demir çubuk üzerine geçirilen tahtalar belirli aralıklarla düzenleniyor. Mükemmel ahşap yılbaşı ağacı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more