Büyük üstat Charlie Chaplin’in, 1992 yapımı biyografi filminde birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Daha sonraki dönemlerde büyük yapımlarda rol alan bu oyuncular şimdi ne yapıyorlar acaba! 1992 Chaplin filmi oyuncularının şimdiki hallerini görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor. İyi seyirler!

Read more

Gine asıllı İspanyol oyuncu Barcelona forması giyiyor. İspanya Milli Takımı’nda da oynayan başarılı oyuncunun özel hayatı da çok konuşuluyor. Ansu Fati hakkında detaylar karşınıza geliyor, iyi seyirler.

Read more

Jim Carrey’nin başrolde olduğu film geniş bir izleyici kitlesine sahip. Bu filmde oynayan oyuncular ise hala popülerliğini koruyor. The Mask filminin oyuncuları ve değişim süreçleri sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Roland Emmerich’in yönettiği ve Will Smith’in başrol oynadığı filmin tüm kadrosu karşınıza geliyor. Filmdeki hallerinden 26 yıl sonra birçok şey değişmiş gözüküyor. Kurtuluş Günü oyuncularının değişimleri sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Başrolünde başarılı oyuncu Eddie Murphy’nin oynadığı aksiyon – komedi film serisi karşınıza geliyor. Kadronun yıllar sonraki halini görünce zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlayacaksınız. Sosyete Polisi oyuncularının değişimleri sizlerle.

Read more

29 yıl önce sinemada gösterime giren film dünya çapında yankı uyandırdı. Başrol karakterlerinin şu anki hallerine videomuzu izleyerek tanık olabilirsiniz. Jurassic Park oyuncularının değişimleri sizlerle, iyi seyirler.

Read more

1988 yılında çekilen fantastik macera filminin başrolleri takibe alınıyor. Yıllar sonra geldikleri hal ise filmseverleri şaşkına çeviriyor. Willow filminin oyuncuları karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

1996 yılında vizyona giren film Rob Cohen tarafından yönetildi. Filmde sahne alan oyuncuların son halleri ise şaşkına çeviriyor. DragonHeart oyuncuları, eski ve yeni halleriyle karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Pierce Brosnan’ın başrolde oynadığı James Bond serisi 90’lı yıllara damgasını vuruyor. Oyuncu kadrosunun şimdiki hallerine gelin birlikte göz atalım. GoldenEye oyuncularının evrimi sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

1987 yılında çekilen süper kahraman filminin başrolleri karşımıza geliyor. Uzun yıllardan sonra aktörlerin görünüşleri bir hayli değişmiş durumda. Masters of the Universe oyuncuları sizlerle, iyi seyirler.

Read more